Powtórki Ekonomiczne

 

Powtórki Ekonomiczne

Co robimy?

Wychodzimy z założenia, że każdy może polubić ekonomię, jeśli tylko zostanie mu ona przedstawiona w odpowiedni sposób. To właśnie robimy – pokazujemy naszym młodszym kolegom i koleżankom intrygującą, ciekawą stronę tej nauki. A przy okazji – doskonale przygotowujemy ich do egzaminów! Co roku nasze cykle spotkań, odbywające się na kilka tygodni przed sesją, cieszą się sporym zainteresowaniem, a późniejsze wyniki uczestników potwierdzają ich wysoką jakość.

Jak działamy?

Przygotowując nasze autorskie materiały, nieustannie myślimy o tym, by przekazywana wiedza nie była nudna. Przed każdą edycją Powtórek Ekonomicznych konsultujemy się z młodszymi kolegami i koleżankami, tak, by nasz program był zawsze doskonale dopasowany do wymagań wykładowców. Naszych prelegentów starannie dobieramy spośród członków naszego Koła – są to pasjonaci, którzy czerpią przyjemność z każdego kontaktu z nauką. Staramy się, by wykłady same w sobie zapadały w pamięci na równie długo, co wiedza z nich wyniesiona.

Jakie są nasze cele?

Naszym celem jest przede wszystkim popularyzacja ekonomii jako nauki. Niejeden członek SKN Finansów i Makroekonomii po raz pierwszy poczuł równą nam pasję właśnie podczas jednej z edycji naszych Powtórek Ekonomicznych.

Osiągnięcia

Nasze wydarzenia już od dawna cieszą się renomą. Podczas tych paru lat z pewnością uratowaliśmy przed II terminem dziesiątki, jeśli nie setki młodszych kolegów i koleżanek.

Chcesz do nas dołączyć?

Do pomocy w naszym projekcie zapraszamy przede wszystkim pasjonatów ekonomii. Jeśli chcesz przetestować swoją wiedzę lub umiejętności przemawiania przed publicznością, to niezwłocznie skontaktuj się z nami i weź udział w kolejnej edycji Powtórek Ekonomicznych! Zapraszamy do śledzenia naszej strony: https://www.facebook.com/Powt%C3%B3rki-Ekonomiczne-782487232123960/.

Image may contain: text