Wyjazdowe Seminarium Naukowe

Wyjazdowe Seminarium Naukowe

Wyjazdowe Seminarium Naukowe jest cyklicznym projektem Koła, które pozwala uczestnikom nie tylko zapoznać się z aktualnymi zagadnieniami, prezentowanymi przez znanych ekonomistów, ale też spotkać się z innymi członkami.

dsada

XII Wyjazdowe Seminarium Naukowe

 

Naszymi prelegantami byli m.in:

  • prof. Marcin Kolasa
  • Dr hab Katarzyna Górak-Sosnowska, prof. SGH
  • Dr hab. Janusz Sidorek, prof. SGH
  • Dr Łukasz Woźny

 

Jak działamy?

Pierwszym etapem w procesie organizacji Wyjazdowego Seminarium Naukowego jest ustalenie tematu i terminu wyjazdu. Następnie przychodzi czas na znalezienie właściwego ośrodka szkoleniowego, zorganizowanie dojazdu oraz noclegów. W międzyczasie trzeba ustalić harmonogram i budżet seminarium, zaprosić prelegentów oraz zatroszczyć się o wsparcie merytoryczne i finansowe od sponsora. Lista zadań wydaje się nie mieć końca. Z reguły, przygotowania do konferencji trwają od 2 do 3 miesięcy. Wydarzenie jest organizowane dwa razy w roku.

Jakie są nasze cele?

Wyjazdowe Seminarium Naukowe ma na celu przede wszystkim poszerzanie i pogłębiane wiedzy oraz rozwój umiejętności członków naszego Koła poprzez wykłady i warsztaty prowadzone przez zaproszonych gości oraz członków SKN FM. Nie możemy zapomnieć o nieformalnej stronie naszych wyjazdów – to właśnie tu są budowane i umacniane więzi między członkami SKN FM, tutaj też macie szansę spotkać osoby, które wciągną was w nowe projekty, zanim nawet zdążycie się zorientować.